Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2015 » Жовтень » 22 » Проведено районні змагання із спортивного туризму в с.Кутянка
12:54
Проведено районні змагання із спортивного туризму в с.Кутянка

16-17 жовтня 2015 року в с.Кутянка на території оздоровчого табору проведено  районні змагання із спортивного туризму серед працівників загальноосвітніх навчальних закладів  району.

У змаганнях взяли участь 6 команд із загальноосвітніх навчальних закладів району.

У програму змагань  включено змагання на  командних  дистанціях  пішохідного туризму  «смуга перешкод», «нічне орієнтування»,  дистанції велосипедного туризму (фігурне водіння) та конкурсної програми, яка включала такі  види:  «В’язання вузлів», «Розпалювання вогнища», «Турист веселиться».

Кращими у подоланні смуги перешкод стали команди  Васьковецької ЗОШ І-ІІ ст., Бриківського НВК та В.Дедеркальської ЗОШ І-ІІІ ст.. Найкраще орієнтувалися вночі команди  Літовищенського НВК, В.Дедеркальської       ЗОШ І-ІІІ ст. та Васьковецької ЗОШ І-ІІ ст. Педагогічні працівники Бриківського НВК, Літовищенського НВК та Тилявського НВК стали кращими у змаганнях з велосипедного туризму. Без жодного штрафу в особистій першості серед чоловіків переміг Мельник В.В. із Бриківського НВК, серед жінок найкращий результат показала Савчук Н.В. із Тилявського НВК.

У конкурсній програмі найшвидше розпалили багаття команди Васьковецької ЗОШ І-ІІ ст., Літовищенського НВК та В.Дедеркальської        ЗОШ І-ІІІ ст., правильно та швидко зав’язали вузли представники Васьковецької     ЗОШ І-ІІ ст., В.Дедеркальської ЗОШ І-ІІІ ст. та Бриківського НВК. Першість у конкурсі «Турист веселиться» вибороли команди Васьковецької ЗОШ І-ІІ ст., Літовищенського НВК та Бриківського НВК.

Переможців змагань у загальному заліку нагороджено призами ради профспілки працівників освіти і науки  Шумського району.

Відповідно до висновків суддівської колегії  відзначено належну організаторську роботу керівників загальноосвітніх навчальних закладів  Андрушівського, Бриківського,  Літовищенського, Тилявського  НВК,  Васьковецької ЗОШ І-ІІ ст. та В.Дедеркальської ЗОШ І-ІІІ ст.