Користувачів: 0
Головна » 2015 » Травень » 14 » Вітання команді велосипедистів Залісцівського НВК
17:01
Вітання команді велосипедистів Залісцівського НВК

45-ий Чемпіонат області зі спортивного туризму серед юнаків із виду «пішохідний туризм» за програмою ХІХ Спортивних ігор учнівської молоді Тернопільщини та другий Чемпіонат Тернопільщини 2015 року серед юнаків зі спортивного туризму з виду «велосипедний туризм», відбулися 7-10 травня на Кременеччині.  Цьогорічні змагання, організаторами яких вкотре став Тернопільський обласний комунальний центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді, присвячувались темі «Року повстанської звитяги».

Шумський район перставляли дві команди: з пішохідного туризму – команда центру позашкільної роботи (керівники Мирончук Н.О., Якушевська В.Г.) та велосипедного туризму (керівники Фаб’янчук С.В. та Черній О.П.).

Упродовж 7 і 8 травня велосипедисти показували свої вміння на комплексній дистанції: «велокрос, тріал, фігурне водіння велосипеду», де  команда  Шумського району посіла  ІІ місце.

Також велосипедисти демонстрували свої вміння на 25-кілометровій дистанції «ралі», на якій   команда Шумськогорайону фінішувала теж другою.

У загальному заліку першість ІІ-го велосипедного Чемпіонату  виборола команда із Залісцівського НВК  Шумського району.

Переглядів: 287 | Додав: savel | Рейтинг: 0.0/0